Nodarbības vecākiem “Bērnu fiziskā veselība un attīstība”

Nodarbības vecākiem “Veselīga uztura principi”

Vecākiem būs pieejamas bezmaksas lekcijas par aktuālāko bērnu veselības veicināšanā

Ņemot vērā tendences par Latvijā dzīvojošo bērnu veselības problēmām pēdējo gadu laikā, uz ko norāda ārsti, Ilgtspējīgas Attīstības Fonds Rīgas domes Labklājības departamenta projekta „Mēs par veselīgu Rīgu” ietvaros organizē nodarbības vecākiem par četrām tēmām: “Veselīga uztura principi”, “Bērnu fiziskā veselība un attīstība”, “Bērnu garīgā veselība un tās veicināšana”, “Dzimumattīstības posmi bērnam”. Nodarbības tiek īstenotas Eiropas Savienības Sociālā fonda projekta Nr.9.2.4.2./16/I/021 „Mēs par veselīgu Rīgu – daudzveidīgi un pieejami veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi!” ietvaros.
Nodarbības vecākiem būs pieejamas bez maksas, vairāk informācijas www.veseligsridzinieks.lv.

“Aptaukošanās, liekais svars bērniem jau vairākus gadus ir kļuvusi arī par problēmu Latvijā. Pēdējo gadu tendences liecina, ka arvien vairāk palielinās bērnu skaits, kuriem veidojas aptaukošanās. Vidēji 4 bērni no 20 ir ar aptaukošanās problēmām,” skaidro Bērnu slimnīcas endokrinoloģe Iveta Dzīvīte-Krišāne, piebilstot, ka bieži vien ar šīm problēmām var tikt galā iesaistot vecākus, visu ģimeni veselīgāka uztura izvēlē. Continue reading

Projekta kopsavilkums / Project summary

finanse_realize

Projektu realizēja: Ilgtspējīgas Attīstības Fonds sadarbībā ar Rīgas domes Labklājības departamentu un Bērnu Klīnisko Universitātes slimnīcu (BKUS). Projektu finansē Sabiedrības Integrācijas Fonds ar Rīgas Domes līdzfinansējumu.

Projekta ilgums: no 2014.gada septembra līdz 2016.gada aprīlim.

Projekta mērķis: nevalstiskā sektora aktivitātes paaugstināšana, veidojot hroniski slimo pacientu sociālās integrācijas un dzīves kvalitātes uzlabošanas sistēmu – apmācības programmu ”Vinnija Pūka skola” bērniem, jauniešiem un viņu vecākiem.

Continue reading

Veiksmīgi noslēdzas  unikāls projekts Latvijā ”Vinnija Pūka skola” .

Kopš 2014. gada septembra nodibinājums “Ilgtspējīgas attīstības fonds” sadarbībā ar Rīgas domes Labklājības departamentu un Bērnu Klīnisko universitātes slimnīcu (BKUS) īstenoja projektu Dzīves prasmju un veselības veicināšanas skolas” Vinnija Pūka skola” izveide mazajiem pacientiem un viņu vecākiem. Dzīves prasmju un veselības veicināšanas skola ”Vinnija Pūka skola” tika izveidota mazajiem pacientiem un viņu vecākiem, lai nodrošinātu hroniski slimo pacientu sociālās integrācijas un dzīves kvalitātes uzlabošanu. “Vinnija Pūka skolu” kopš 2014.gada 20 semināros ir apmeklējuši gandrīz 1000 vecāki ar bērniem,  kas noklausījās BKUS labāko speciālistu lekcijas un varēja saņemt atbildes par dažādām veselības tēmām, kas  ir īpaši aktuālas un skar viņu bērnu veselību un tās uzlabošanu. Lai izvērtētu projekta rezultātus 21. aprīlī plkst. 11.00, Rīgas domes Kamīnzālē (Rātslaukums 1), notiks preses konference, kurā tiks sniegta informāciju par projekta “Vinnija Pūka skola” norisi un rezultātiem. Preses konferencē piedalīsies: Rīgas domes Labklājības departamenta direktore Irēna Kondrāte, VSIA Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas valdes priekšsēdētāja Anda Čakša, “Ilgtspējīgas attīstības fonda” valdes locekle Ineta Zīriņa. Continue reading

Vinnija Pūka nodarbības

Nodarbības

Vinnija Pūka skola aicina uz nodarbībām

Aicinām uz preses konferenci par apmācību programmu „Vinnija Pūka skola”

Nodibinājums „Ilgtspējīgas Attīstības Fonds” un Rīgas domes Labklājības departaments aicina uz preses konferenci š.g. 10. septembrī plkst. 12.00 Rīgas domes (Rātslaukums 1) Kamīna zālē par apmācību programmas „Vinnija Pūka skola” bērniem, jauniešiem un viņu vecākiem.

Continue reading

Informācija par projektu „Vinnija Pūka Skola”

Nodibinājums „Ilgtspējīgas Attīstības Fonds” ir noslēdzis līgumu ar Sabiedrības integrācijas fondu par  Eiropas Ekonomikas zonas (turpmāk – EEZ) finanšu instrumenta 2009.-2014.gada perioda programmas „NVO fonds” apakšprogrammas „NVO projektu programma” projekta „Dzīves prasmju un veselības veicināšanas skolas „Vinnija Pūka skola” izveide mazajiem pacientiem un viņu vecākiem, lai nodrošinātu hroniski slimo pacientu sociālās integrācijas un dzīves kvalitātes uzlabošanu”  īstenošanu. Projektu finansiāli atbalsta Islande, Lihtenšteina un Norvēģija.

Continue reading